O Nas

Jesteśmy krakowską firmą, zajmującą się skupem nieruchomości, takich jak mieszkania, domy czy działki. Powstaliśmy w 2009 roku i od tego czasu stopniowo przebijamy się na rynku, dbając, by świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi świadczone są w sposób szybki i niezawodny. Dowodem profesjonalizmu jest zadowolenie klientów, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. 

Zróżnicowana oferta i profesjonalizm

Mamy świadomość, że bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji są bardzo istotne, dlatego klientom oferujemy: 

  • bezpłatny i niezobowiązujący kontakt,
  • wycenę nieruchomości.

 Indywidualne podejście do naszych klientów sprawia, że każdy, kto podejmie z nami współpracę, może liczyć na usługi najwyższej jakości. Grono naszych specjalistów obiektywnie i starannie wykonuje swoje obowiązki, gwarantując rzetelną oraz profesjonalną wycenę. Dbamy, aby zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, mogły liczyć na przyjemną współpracę z naszym zespołem. 

Jakie działania podejmuje nasza firma?

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam rozpocząć działania związane ze skupem zadłużonych lub zaniedbanych nieruchomości w Krakowie oraz takich, które posiadają komornika. Nie obawiamy się podejmowania ryzyka i z radością przyjmujemy wszystkie wyzwania, jakie stawia przed nami praca. Ze szczególną uwagą dbamy o to, aby wszystko, czym się zajmujemy było w pełni zgodne z prawem. Szybkość realizacji zadań i bezproblemowość osiągnęliśmy dzięki wypracowaniu odpowiednich procedur, gwarantujących wygodną i komfortową współpracę z klientem.

Jesteśmy otwarci na współpracę!

Starannie wybieramy osoby, które pracują w naszym zespole, dbając, aby cechowała je nie tylko szeroka wiedza z zakresu nieruchomości, ale także odpowiednie podejście do drugiego człowieka. Dzięki temu mamy pewność, że klienci zawsze spotkają się z szacunkiem i profesjonalizmem. Naszym głównym celem jest finalizacja transakcji, dlatego na każdym etapie służymy wsparciem i pomocą. Nasze działania sprawiły, że po latach ciężkiej pracy zyskaliśmy zadowolonych i darzących nas zaufaniem klientów.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub wyślij zapytanie

ul. Starowiślna 83/6
31-052 Kraków

+48 510 355 573

kontakt@123skupnieruchomosci.pl

    Napisz do nas